RYN-DEKER - pokrycia dachowe
produkty / parapety / zewnętrzne

Przeznaczone do montażu z oknami PVC, drewnianymi i wykonanymi z aluminium. Parapety stalowe charakteryzują się wysoką trwałością i estetyką będąc jednocześnie dostępne w bardzo przystępnych cenach. Poprawne ich zamontowanie chroni skutecznie elewację budynków i zapewnia skuteczne odprowadzenie wody. Są odporne na wilgoć, zapylenie, niepalne, odporne na chemikalia i środki czystości stosowane w domu.

     Znając różnorodne gusta naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę parapetów zewnętrznych wyprodukowanych z różnych materiałów i cechujących się dużą różnorodnością wzorów. Wśród nich łatwo można odnaleźć model, który się Państwu spodoba.

     Parapety stalowe - produkowane są z najwyższej jakości blachy stalowej, ocynkowanej o grubości 0,55 mm albo 0,75 mm i gramaturze cynku 275 g/m2. Parapety stalowe powlekane są dowolnymi kolorami z palety RAL co pozwala nadać indywidualny charakter domu.

 

  • kolory typu Ral grubość 0,55mm
  • kolor Ral 9010 v Ral 8017 grubość 0,7mm
  • czoło 3cm v 4cm v soft

 

     Parapety aluminiowe - to nowa generacja wyrobów, mająca zastąpić parapety zewnętrzne blaszane. Są od nich trwalsze, znacznie bardziej sztywne oraz nierdzewne. Mogą być pokryte lakierem w różnych kolorach. Aluminium jest odporne na czynniki atmosferyczne. Koroduje w znacznie mniejszym stopniu niż stal. Parapety aluminiowe powlekane są dowolnymi kolorami z palety Ral. Parapety dłuższe niż 3m zespala się aluminiowym złączem.

 

  • wszystkie kolory typu Ral gr.1mm
  • kolory typu Ral 8017, 9010 gr.0,8
  • czoło 3cm v 4cm v soft

      Parapety drewnopodobne -  wykonane z blachy ocynkowej zabezpieczonej przed korozją a następnie powlekane wysokogatunkową okleiną, przybliżone niemal w 100% do okien o profilu naturalnym drewnianym i PVC w okleinach drewnopodobnych. Wytrzymałe na warunki atmosferyczne a przy tym ładnie kontrastują z całą oprawą okienną.

  • kolory Złoty dąb, Orzech, Winchester, Venge
  • grubość 0,55mm v 0,75mm

      Parapety malowane - 

Adres:
  34-700 Rabka Zdrój
ul. Zakopiańska 10d
Kontakt:
  507 580 170
E-mail:
  ryn-deker@wp.pl

Warning: Undefined variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/grafilion/ryn-deker.pl/public_html/body.php on line 197